Напівпромисловий осушувач повітря MYCOND Worker 70 — старший представник нової категорії напівпромислових осушувачів від відомого британського бренду, який здатний точно контролювати мікроклімат у великих приміщеннях і за короткий час знизити рівень вологості повітря до необхідної межі. З ним приміщення надійно захищені від вогкості та плісняви, і, як наслідок, - від пошкодження будови чи порушень умов зберігання продукції на складі.
Модель відрізняється високою продуктивністю - здатна витягувати до 70 л вологи на добу, розрахована на приміщення площею до 250 м².
Відрізняючись доступною ціною, такий осушувач є вигідним варіантом для осушення складських приміщень, сирого підвалу, для контролю вологості повітря невеликого виробництва, при усуненні наслідків затоплення, для точного контролю мікроклімату в сховищах і т.д.
За низьких температур (від 5 °С), завдяки професійній автоматизації процесу відтавання випарника гарячим газом, цей чудовий осушувач забезпечує високі параметри осушення навіть у неопалюваних приміщеннях або на холодних будівельних майданчиках. Витрати часу на розморожування теплообмінника випарника скорочуються, і весь процес осушення займає менше часу. Енерговитрати на осушення приміщень цією моделлю менші.
Тому Worker 70 із відтаванням гарячим газом значно продуктивніший, він скоріше висушить приміщення, більше видалить конденсату, ніж аналогічна модель із класичною системою відтавання циркуляційним повітрям. Адже в умовах будмайданчика пристрій, в якого лід з теплообмінника видаляється холодним навколишнім повітрям, майже постійно працює на розморожування випарника, а не осушує приміщення.
З професійним осушувачем Worker 70 скорочуються тривалі затримки, спричинені необхідними процесами сушіння під час реалізації плану будівництва. Це корисний прилад на будівельному майданчику, де відсутнє опалення, при осушенні чи підтримці у сухому стані прохолодних приміщень складів чи сховищ, для ліквідації наслідків затоплення, та в інших випадках.
Панель керування (індикатори режимів) Worker 70
На панелі керування пристрою розташовані такі кнопки:
-
Power (живлення) — натисніть, щоб увімкнути/вимкнути пристрій.
-
Timer (таймер) — Використовуйте цю кнопку та кнопки Мінус та Плюс, щоб встановити тривалість затримки на увімкнення або вимкнення пристрою. Якщо утримувати кнопку Таймер протягом 3х секунд, на дисплеї відображається поточна температура повітря.
-
Add (стрілка Плюс) та Minus (стрілка Мінус) — за допомогою цих кнопок можна задавати потрібний цільовий рівень вологості з кроком 5% в межах від 20 до 90%, граничний показник за замовчуванням - 50%RH.
-
Cont (безперервне осушення) – режим безперервного осушення повітря без налаштування рівня вологості.
Сигнальні індикатори
Full (повний контейнер) – сигнальний індикатор горить і подається звуковий сигнал при наповненні ємності конденсатом, компресор та вентилятор зупиняються.
Defrost (індикатор процесу відтавання випарника). Автоматичне включення відтавання теплообмінника випарника починається за сигналом вбудованого датчика температури, коли t ≤ +5°C. Вентилятор працює, а компресор вимкнений, процес розморожування триває 15 хвилин або припиняється, якщо температура в трубопроводі підніметься до 5°C.
Під дисплеєм розміщені також індикатори, що підтверджують режим Cont (безперервний) та роботу за налаштуванням таймеру - Timer.
Увага: якщо температура навколишнього середовища <5°C або >38°C, компресор осушувача зупиняється, а вентилятор продовжує працювати.
Деталі режимів
Безперервне осушення. Режим, в якому пристрій працює без зупинки і без рівня вологості. Може налаштовуватися таймер. Щоб повернутися до звичайного режиму, натисніть повторно кнопку безперервного осушення: індикатор режиму Cont згасне, і можливість налаштування рівня вологості повітря знову стане активною.
Таймер на увімкнення/вимкнення. Зручний для випадку, коли осушувач працює безперервно.
Осушення за налаштуванням необхідного рівня вологості. Важливий режим для технологічних процесів або умов зберігання продукції на складі. Показник вибирається за допомогою кнопок і відображається на дисплеї. Після цього дисплей переходить у режим відображення поточного рівня вологості.
Додатково:
-
Існує функція Авторестарт із збереженням вже налаштованого режиму при повторному увімкненні осушувача після збою живлення.
-
Захист від частих пусків. Повторне включення компресора відбувається з 3-хвилинною затримкою.
Злив конденсату
Коли контейнер заповниться, пролунає звуковий сигнал і засвітиться індикатор. Вимкніть звуковий сигнал кнопкою Power. Передні двері фіксуються магнітами і тому легко відчиняються.
Щоб спустошити контейнер, дійте за алгоритмом:
-
відкрийте передні дверцята перед контейнером;
-
акуратно за ручку витягніть ємність для конденсату;
-
вилийте воду, встановіть бак на місце, закрийте передню панель.
Якщо індикатор не згас, переконайтеся, що контейнер правильно встановлено.
Очищення повітряного фільтра (раз на два тижні)
Пил, що накопичується у фільтрі, ускладнює прохідність повітря і, як наслідок, знижує продуктивність роботи осушувача. Знімний багаторазовий повітряний фільтр грубого очищення, який за потреби можна помити. Регулярне чищення значно збільшує ресурс приладу, підтримує гігієну в приміщенні.
-
Вийміть решітку на передніх дверцятах для доступу до фільтра. Вийміть фільтрувальну сітку з пристрою.
-
Видаліть пил з поверхні за допомогою вологої ганчірки або промийте фільтр водою.
-
Обов'язково (!) висушіть і встановіть фільтр на місце, відновіть роботу пристрою.
Примітка: перед обслуговуванням обов'язково вимкніть осушувач від мережі!
Комплектація
-
Осушувач.
-
Шланг для безперервного відведення конденсату.
-
Сітка-фільтр.
-
Рукоятка.
-
Посібник з експлуатації пристрою.
-
Товарний чек та гарантійний талон.
Експлуатація та техніка безпеки
-
Перед використанням осушувача слід ознайомитися з Посібником, що йде в комплекті
-
Осушувач має стояти вертикально! Для забору та випуску повітря забезпечте достатній простір навколо осушувача.
-
Періодично провітрюйте приміщення.
-
Сервіс та обслуговування здійснюють особи, компетентні в питаннях використання займистих холодоагентів.
-
Обслуговування слід проводити виключно за рекомендаціями виробника кваліфікованим персоналом.
Завдяки автоматичній діагностиці несправностей обслуговування осушувача є швидким та зручним.
Коди помилок
E1: Код E1 відображається, якщо датчик температури не вимкнено. Система працюватиме циклічно: 30 хвилин осушення, а потім 15 хвилин розморожування, і так далі. Несправний датчик температури слід замінити.
E2: Код E2 відображається при відмові датчика вологості. Кнопка регулювання вологості не працюватиме. Система буде працювати циклічно: 30 хвилин осушення, а потім 15 хвилин розморожування і так далі. Несправний датчик вологості слід замінити.
CL: Код CL відображається, якщо температура в приміщенні <5°C; пристрій при цьому припиняє роботу.
CH: Код CH відображається, якщо температура у приміщенні >38°C; пристрій при цьому припиняє роботу.
LO: Код LO відображається, якщо відносна вологість у приміщенні <20%; пристрій при цьому припиняє роботу.
HI: Код HI відображається, якщо відносна вологість у приміщенні ≥95%; пристрій при цьому працює нормальним чином.
Зберігання пристрою
Якщо осушувач не використовуватиметься протягом тривалого періоду часу:
-
Злийте всю воду, ретельно вимийте бак для конденсату і насухо протріть (щоб уникнути утворення грибка або цвілі на стінках).
-
Акуратно скрутіть мережевий кабель і прикріпіть у передбачені для цього місця або заглиблення.
-
Вийміть, очистіть та промийте повітряний фільтр, повністю висушіть та встановіть його назад у пристрій.
-
Зберігайте пристрій у сухому місці, далеко від високих температур та надмірного пилу.